میز کامپیوتر در مشهد

میز کامپیوتر در مشهد

میز کامپیوتر در زندگی‌های مدرن امروزه، بیش از پیش اهمیت یافته است. چرا که افراد مدت زیادی را پشت میز کامپیوتر سپری می‌کنند و در صورتی که از میز کامپیوتر مناسب استفاده نکنند، به زودی دچار مشکلات جبران ناپذیری همچون آسیب به انگشتان دست، چشم‌ها، گردن و ستون فقرات خواهند شد.
برای پیشگیری از هر گونه آسیب احتمالی به بدن هنگام نشستن پشت میز کامپیوتر، بهتر است با ویژگی‌های میز کامپیوتر استاندارد آشنایی داشته باشید تا بتوانید یک میز کامپیوتر مناسب را خریداری نمایید.
در شهر مشهد تعداد زیادی فروشگاه در زمینه تولید و عرضه میز کامپیوتر فعالیت می‌کنند که برای خرید می‌توانید به این مراکز سر بزنید و اطلاعات خود را درمورد انواع میز کامپیوتر افزایش دهید.
در این محتوای مبل اشرافی، به موضوع با اهمیت میز کامپیوتر و خرید میز کامپیوتر در مشهد می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

ویژگی میز کامپیوتر استاندارد چیست؟

پیش از خرید میز کامپیوتر مناسب، حتما توجه داشته باشید که لزوما هر نوع میز کامپیوتری که در بازار وجود دارد استاندارد نیست. میز کامپیوتری استاندارد است که ابعاد و اندازه آن بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده باشد.
ارتفاع استاندارد میز کامپیوتر، 76 سانتی‌متر، عرض استاندارد آن 75 سانتی‌متر و عمق صفحه رویی 60 سانتی‌متر است.
برخورداری از کشو و کمد برای قرار دادن وسایل اضافی در صورت لزوم دارا بودن پهنای کافی به طوری به خوبی وسایلی چون کامپیوتر و کیبورد بر روی آن جای بگیرد. داشتن مدلی متناسب با سبک اتاقی که میز کامپیوتر درون آن قرار می‌گیرد.

ویژگی میز کامیپوتر

انواع میز کامپیوتر

میز کامپیوتر در ابعاد و طرح‌های مختلفی تولید می‌شود. خوب است پیش از تصمیم نهایی برای خرید میز کامپیوتر با انواع میزها آشنا باشید:

 • میز کامپیوتر استاندارد
  این نوع میز کامپیوتر که دارای ابعاد مشخص می‌باشد، ساده و بدون طرح خاصی می‌باشد.
 • میز کامپیوتر ال شکل
  این نوع میز کامپیوتر به شکل حرف L انگلیسی طراحی شده است. این نوع میز کامپیوتر را به دلیل شکل خاصی که دارد، بهتر است در گوشه اتاق قرار دهید.
 • میز یو U شکل
  این نوع میز از سه قسمت تشکیل می‌شود که شامل؛ یک قفسه برای قرار دادن کتاب‌ها و دو میز در اطراف آن می‌شود.
 • میز مدیریتی
  این نوع میز همان گونه که از نام آن پیداست مخصوص مشاغل مدیریتی است و ویژگی‌های ظاهری خاصی دارد: جزئیات و طراحی ریزه‌کاری در این نوع میز بیشتر است. از طرفی این میز دارای کمدهای زیادی برای قرار دادن وسایل است. عرض میز زیادتر از حد معمول است در حالی که ارتفاع آن مطابق با میزهای کامپیوتر استاندارد تنظیم شده است.
 • میز همراه و تاشو
  این نوع میز به دلیل آنکه جمع شونده است، از قابلیت جابه‌جایی و حمل شدگی برخوردار است. بنابراین طراحی خاصی ندارد و سبک ساخته شده است. این نوع میز به دلیل آن‌که در نهایت سادگی تولید شده است، قیمت ارزانی دارد.
 • میز کامپیوتر پایه کوتاه
 • میز کامپیوتر دیواری

مطلب ویژه: خرید سرویس خواب نوجوانان

خرید میز کامپیوتر در مشهد

در شهر مشهد تعداد قابل توجهی فروشگاه‌های میز کامپیوتر وجود دارد و می‌توانید بر اساس هزینه‌ای که می‌خواهید بپردازید و همچنین فضایی که در اتاق برای میز درنظر گرفته‌اید و مشخص کردن نوع کاربری، نسبت به خرید میز کامپیوتر اقدام کنید.
برای داشتن تجربه خرید راحت، آسان و بدون دردسر می‌توانید این کار را از طریق خرید غیرحضوری و آنلاین از فروشگاه انجام دهید. گفتنی است که با خرید آنلاین می‌توانید در عرض مدت زمان کوتاهی انواع مپل‌های میز کامپیوتر را مشاهده کرده و با مقایسه قیمت‌ها، بهترین مدل میز را سفارش دهید.

لیست فروشگاه های خرید میز کامیپوتر در مشهد

سخن آخر

میز کامپیوتر از ابزارهای جدایی ناپذیر سبک زندگی‌های امروزه است. برای داشتن استایل صحیح هنگام نشستن پشت میز کامپیوتر، باید یک میز استاندارد داشته باشد. ابعاد و اندازه میز کامپیوتر استاندارد در مقاله بیان شد. حتما پیش از خرید میز کامپیوتر پشت میز بنشینید و میزان هماهنگی میز را با ارگونومی بدن مورد بررسی قرار دهید.
میز کامپیوتر غیراستاندارد باعث بروز آسیب‌های جبران ناپذیری به ستوان فقرات خواهد شد. اگر شما بخواهید برای اتاق خود یک نوع میز کامپیوتر برگزینید، کدام مدل را ترجیح می‌دهید؟ و چرا نظرات خود را در قسمت کامنت برایمان بنویسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!