میز تلویزیون در مشهد

میز تلویزیون در مشهد

میز تلویزیون یکی از صنایع عمدتا چوبی است که در تمام خانه‌ها وجود دارد. میز تلویزیون علاوه بر آن‌که محلی برای قرار دادن تلویزیون است، جزئی از دکوراسیون اتاق نشیمن به شمار می‌رود. از این رو، انتخاب صحیح آن بر اساس اصول دیزاین و دکوراسیون داخلی حائز اهمیت است.
در این مقاله از مبل اشرافی، نکاتی را پیرامون میز تلویزیون و خرید میز تلویزیون در مشهد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

انواع میز تلویزیون چیست؟

اگر بخواهیم یک تقسیم‌بندی کلی از انواع میز تلویزیون ارائه دهیم دو سبک مدرن و کلاسیک را می‌توان نام برد. سبک و نوع میز تلویزیون نباید به تنهایی تعیین کننده انتخاب شما باشد. سبک میز تلویزیون انتخابی را باید در هارمونی و تناسب با سبک خانه قرار دهید.
اگر سبک غالب در خانه شما کلاسیک و سلطنتی است و چند دست مبل استیل و سلطنتی در اتاق نشیمن دارید، بهترین نوع میز تلویزیون برای این فضا، میز کلاسیک همراه با منبت‌کاری و ریزه‌کاری جذاب بر روی چوب است. این طرح‌ها با طراحی‌هایی که بر روی تاج و دسته مبل سلطنتی وجود دارد، تناسب می‌یابد.
اما اگر در چینش اتاق پذیرایی از مبلمان راحتی استفاده کرده‌اید، میز تلویزیون مدرن با رنگ سفید یا مشکی برای اتاق شما مناسب است. هرچند غیر از این‌ها، عوامل دیگری مثل رنگ و جنس و ابعاد بر انتخاب میز تلویزیون اثرگذارند اما مهم‌ترین آن توجه به سبک چینش غالب در اتاق نشیمن یا پذیرایی است.
تنوع میزهای تلویزیون فقط در دو نوع کلاسیک و مدرن خلاصه نمی‌ّشود بلکه انواع گوناگونی دارد:
• میز تلویزیون دیواری
• میز تلویزیون با دیوارکوب
• میز تلویزیون چند منظوره
• میز تلویزیون سفید
• میز تلویزیون کشودار
• میز تلویزیون کلاسیک
• میز تلویزیون ترک
• میز تلویزیون مشکی
• میز تلویزیون ساده

اگر اتاق پذیرایی منزل متراژ پایینی دارد و نمی‌خواهید خیلی فضا را شلوغ جلوه دهید، یکی از پیشنهادات می‌تواند استفاده از میز تلویزیون دیواری باشد. این نوع میز فضایی را بر روی زمین اشغال نمی‌کند و از این جهت باید ایجاد احساس بزرگ‌تر دیده شدن را به مخاطب القا می‌کند.
اگر اتاق نشیمن بزرگی دارید و تلویزیون ال سی دی شما از ابعاد اینچ بالایی برخوردار است، جسارت به خرج دهید و یک میز تلویزیون با طول زیاد انتخاب کنید. میز تلویزیون بزرگ ابهت و شکوه خاصی به فضای دکور میز تلویزیون می‌بخشد.
در برخی میزهای تلویزیون، میز به همراه دیوارکوب هماهنگ با طرح میز ارائه می‌شود. کاربرد دیوارکوب نیز بستگی به سلیقه شخصی کاربرد دارد که از آن استفاده کند یا نه از اینکه یک میز تلویزیون را فقط جهت قرار دادن تلویزیون بر روی آن استفاده کنید، چندان جالب نیست. بهتر است میزی با چند تعداد کشو انتخاب کنید تا بتوانید یکسری از وسایل جانبی و اضافه را درون کشوهای آن قرار دهید.

انواع میز تلویزیون در مشهد
نحوه چیدمان میز تلویزیون در منزل چگونه است؟

روش‌های مختلفی برای چینش میز تلویزیون در اتاق نشیمن وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
• قرار دادن میز تلویزیون در نقطة کانونی چیدمان
• جانمایی میز تلویزیون دیواری و بدون پایه
• قرار دادن میز تلویزیون در کنج و زاویه اتاق نشیمن
• تلفیق و هماهنگ کردن میز تلویزیون دیواری و قفسه‌های شناور با یکدیگر
• قرار دادن میز تلویزیون در مقابل دیوار اصلی یا اکسنت وال
• رعایت اصل تقارن مبلمان اطراف میز تلویزیون
• استفاده از میز تلویزیون به عنوان جداکننده فضای اتاق نشیمن و آشپزخانه
• چینش میز تلویزیون در سمت دیوار خلوت و مستقل
بنابراین، انتخاب سبک چینش میز تلویزیون در اتاق به متراژ فضا و سلیقة شما بستگی دارد. با این‌حال می‌توانید در فضاهای کوچک، میز تلویزیون را در گوشه قرار دهید و در اتاق نشیمن بزرگ، میز تلویزیون را در نقطه کانونی بگذارید تا از فضای وسیع اتاق به خوبی استفاده نمایید.

فروشگاه میز تلویزیون در شهر مشهد

برای خرید میز تلویزیون در شهر مشهد می‌توانید به فروشگاه و تولیدی‌های مختلف میز مراجعه نمایید. عمده تولیدی‌های میز تلویزیون را می‌توانید در بازار مبل طرقبه، شاندیز، سناباد و کلاهدوز بیابید. در این مناطق انواع و اقسام لوازم منزل از جمله میز تلویزیون در سبک‌ها و رنگ‌های مختلف تولید و به مشتری عرضه می‌گردد.

فروشگاه های میز تلویزیون در مشهد
خرید از تولیدی میز تلویزیون در مشهد

با خرید میز تلویزیون از تولیدی‌ها در شهر مشهد، صاحب میزی با کیفیت و با قیمت ارزان خواهید شد. در تولیدی صنایع چوبی به دلیل تراکم کارگاه‌های تولیدی محصولات در بالاترین و برترین کیفیت و در عین حال نازل ترین قیمت ارائه می‌شود. سر زدن از تولیدی‌های میز تلویزیون که عمدتا در اطراف شهر مشهد واقع شده اند و دیدن مدل‌های مختلف میز تلویزیون باعث می شود تا خریدی رضایت بخش و مقرون صرفه از انتخاب میز تلویزیون را تجربه کنید.
اگر شما قصد خرید میز تلویزیون داشته باشید، ترجیح می‌دهید از تولیدی‎‌‌ها و کارگاه‌های میز خرید کنید یا از فروشگاه‌های میز تلویزیون؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!