مرکز فروش میز تحریر در مشهد

مرکز فروش میز تحریر در مشهد

یکی از لوازم اصلی جهت ایجاد فضای مناسب برای انجام کار و مطالعه، میز تحریر و یا میز مطالعه است. با قرار دادن یک میز تحریر درون اتاق خود می‌توانید فضای مطالعه و کار مناسبی را برای خود ایجاد کنید. اگر اتاق شخصی شما بزرگ باشد می‌توانید از میزهای تحریر بزرگی که در محیط‎‌های کاری کاربرد دارند، استفاده کنید.
در شهر مشهد فروشگاه‌هایی وجود دارند که به عرضه و فروش میز تحریر می‌پردازند. با آگاهی از این فروشگاه‌ها به راحتی می‌توانید یک میز تحریر مناسب برای اتاق خود تهیه کنید.
در این محتوا از مبل اشرافی به موضوع مرکز فروش میز تحریر در مشهد می‌پردازیم و نکاتی را در زمینه خرید میز تحریر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ویژگی‌های میز تحریر مناسب

میز تحریر به نوعی میز ساده چوبی گفته می‌شود که از آن برای انجام کارهای مطالعه، نگارش و… استفاده می‌شود. برخی از میزهای تحریر دارای کتابخانه، کشو کمد هستند تا کاربر بتواند وسایل جانبی خود را درون آن‌ها قرار دهد. میزهای تحریر در رنگ، جنس و تنوع زیادی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. میز تحریر باید دارای ویژگی‌هایی باشد که استفاده از آن راحت باشد و از مواد اولیه با کیفیت در تولید آن استفاده شده باشد.
برخی از ویژگی‌های میز تحریر مناسب عبارتند از
1- قابلیت حمل آسان میز تحریر:
ممکن است بخواهید با جابه‌جایی محل قرارگیری میز در دکوراسیون اتاق تنوع ایجاد کنید، بنابراین لازم است میز کار را سبک و کم وزن انتخاب کنید.
2- توجه به ارتفاع میز تحریر و نشیمن‌گاه صندلی:
ارتفاع میز تحریر و نشیمن‌گاه صندلی باید به گونه‌ای باشد که بدن کاربرد در حالتی صاف قرار گیرد و زاویه گردن حداکثر تا 20 درجه به سمت جلو باشد. زانوها باید در زاویه 90 درجه قرار گیرند. مچ‌ها و آرنج در هنگام نشستن پشت میز باید در یک امتداد باشند و زاویه میان آرنج و بازو در حالت 110 درجه باشد. بنابراین باید به حالت استاندارد قرارگیری بدن هنگام نشستن پشت میز توجه کنید.
3- توجه به اندازه‌های استاندارد برای میز تحریر:
میز تحریر اندازه استاندارد تعیین شده‌ای دارد. این اندازه در طول چیزی بین 70 سانتی‌متر تا 1.5 متر است. اندازه عمق صفحه میز بین 60 تا 75 سانتی‎‌‌متر است. ارتفاع سطح رویی میز تا زمین نیز تا حداکثر 75 سانتی‌متر در نظر گرفته می‌شود.
ارتفاع میز را متناسب با نشیمن صندلی پشت میز تعیین کنید تا به گردن و ستون فقرات آسیبی وارد نشود. در مورد ضخامت صفحه میز تحریر نیز باید آن را بر اساس نیاز کاربر تعیین کرد، اما به‌طور کلی ضخامت میز تحریر از حداقل 16 میلی‌متر تا چند برابر بیشتر از آن بسته به وزن وسایلی که بر روی آن قرار می‌دهید، متغیر است.
4- انتخاب ابعاد میز براساس متراژ اتاق:
اگر اتاق، فضای محدودی برای جانمایی میز تحریر دارد بهتر است نمونه ساده و با ابعاد کوچک‌تر آن را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از میزهای تحریر کشودار استفاده کنید تا وسایل خود را درون آن قرار دهید. در اتاق بزرگ به راحتی می‌توانید میز کار بزرگ قرار دهید و از وسعت فضای میز لذت ببرید.
علاوه بر درنظر داشتن ابعاد اتاق و میز بهتر است، ابعاد میز و صندلی را در تناسب با یکدیگر انتخاب کنید.
5-میز تحریر ساده همیشه پرطرفدار است:
بهتر است برای هر نوع استفاده‌ای از میز تحریر و میز کار نوع ساده آن را انتخاب کنید تا در هنگام کار، نگارش و مطالعه موجب حواس‌پرتی در فرد نشود.

ویژگی های میز تحریر

انواع میز تحریر در مشهد

بر اساس تنوع سلایقی که وجود دارد، میز تحریر در ابعاد و انواع مختلفی تولید می‌شود تا هر فردی بتواند میز تحریر مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری کند.
انواع میز تحریر در مشهد شامل موارد زیر می‌شود
• میز تحریر تاشو و تنظیم شو
• میز تحریر مدل لپتاپ
• میز تحریر و لپتاپ شو دوتکه
• میز تحریر و لپتاپ سه کاره
• میز تحریر کتابخانه¬دار
• میز تحریر کشودار
• میز تحریر کلاسیک
• میز تحریر کودک
• میز تحریر باکس‌دار
• میز تحریر تاشو مدل دیواری
• میز تحریر مدل وایت بردی
• میز تحریر پایه کوتاه
• میز تحریر تک کشو
• میز تحریر با چند کشو
• میز تحریر مدل تاشو نشسته
• میز تحریر تاشو دانشجویی
• میز تحریر تاشو ایستاده
• میز تحریر رول تاپ
• میز تحریر مدل پیانو
انتخاب هریک از انواع میزهای تحریر بر اساس نیاز کاربر تعیین می‌شود. اگر برای مطالعه و کارهای ساده روزانه می‌خواهید از میز تحریر استفاده کنید، مدل ساده بدون کتابخانه آن مناسب می‌باشد. اگر می‌خواهید هنگام کار با لپتاپ نیز از میز استفاده کنید، بهتر است میز تحریر را با ابعاد بزرگ‌تری انتخاب کنید. اگر فضای اتاق شما خیلی محدود است، بهتر است میز تحریر مدل دیواری و یا تاشو را انتخاب کنید تا فضای کمتری از اتاق را اشغال کند.

انواع میز تحریر

مرکز فروش میز تحریر در مشهد

اگر می‌خواهید در شهر مشهد میز تحریر بخرید، بهتر است با مراکز و فروشگاه‌هایی که عرضه دهنده میز کار و میز تحریر هستند، آشنایی داشته باشید تا علاوه بر برخورداری از تنوع محصولات، قیمت میزها را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت بر اساس بودجه‌ای که دارید و کیفیتی که از میز تحریر در نظر دارید، مناسب‌ترین مدل را خریداری کنید.
در آبکوه و سناباد که هردو جزو مناطق قدیمی و اصیل شهر مشهد هستند، می‌توانید از فروشگاه و مرکز فروش میز تحریر بازدید کنید.

سخن آخر

تهیه میز تحریر برای کودکان، نوجوانان، جوانان و کارمندان ضرورت دارد. با داشتن میز تحریر استاندارد می‌توانید حالت استاندارد را در هنگام نشستن رعایت کنید. انواع میز تحریر بر اساس نوع نیاز کاربرد تعیین می‌شود. در صورتی که فقط برای اهداف نگارش و مطالعه می‌خواهید میز بخرید بهتر است نمونه ساده آن را تهیه کنید. اما اگر می‌خواهید دور و بر میز خیلی شلوغ نباشد و وسایل خود را در معرض دید نگذارید، میز تحریر مدل کشودار مناسب شماست. در انتهای نوشتار، به تعدادی از فروشگاه‌هایی که در زمینه فروش میز تحریر در مشهد فعالیت دارند، اشاره شد. شما هنگام خرید میز تحریر به چه عاملی بیشتر از همه توجه می‌کنید؟ نظرات خود را برای ما در قسمت کامنت‌ها ثبت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!